Prezydent Andrzej Duda też chce mieć swój miód.

Z ostatniej chwili! Prezydent Wielkiej Rzeczpospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda został pierwszym pszczelarzem i po godzinach, w ramach relaksu od stresującej polityki, będzie produkował miód.

W Belwederze zamieszkały cztery rodziny pszczele. Ambitny plan zakłada, że do końca następnego sezonu miodowego, nowi mieszkańcy ogrodów belwederskich wyprodukują z udziałem Pana Prezydenta 200kg miodu. Złoty przysmak w ozdobnych słoiczkach ma być rozdawany dostojnym gościom, ale czy taka ilość starczy? Zdaniem redakcji rodzina prezydencka może się nie oprzeć pokusie i w sezonie jesienno-zimowym zjeść całe zapasy.

Działanie jest częścią programu „Ekologia w Pałacu Prezydenckim”, który jest znakiem naszych czasów. Eko-trendy skutecznie poprawiają wizerunek co wykorzystują korporacje, organizacje samorządowe, a teraz jak widzimy nawet takie instytucje jak Prezydent RP.

Pszczoła miodna poprawia wizerunek

Zdaniem redakcji Miód-w-Pasiece.PL jest to element kampanii prezydenckiej – wybory już w maju. Nawet jeśli Prezydent Andrzej Duda tym działaniem nie ugra nic politycznie, to jego wysiłek przy pracy w belwederskiej pasiece, może mieć pozytywny wpływ na ciężki los pszczół i chociaż jeszcze trochę nagłośnić poważny problem ich masowego wymierania.

Masowe wymieranie pszczół

Andrzej, dzisiaj jesteś bohaterem wszystkich pszczół. Powodzenia!

Więcej informacji w filmie z kancelarii prezydenta…

Photo by Annie Spratt on Unsplash

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *